09369632995

info@mehremosbat.com

تغییر کن!

همه چیز قابل تغییر است

اگر نگاهی به دور و برمان بیاندازیم می‌بینیم که همه چیز قابل تغییر است، چه از لحاظ بصری، فیزیکی، و جغرافیایی و… اما آن تغییری که زیاد به چشم نمی‌رسد و کم و بیش آن را رویت می‌کنیم تغییر در طرز فکر و روش زندگی انسان‌هاست، من معتقدم موفقیت وابسته به تغییر یا پذیرفتن تغییر است از این بابت که برای متفاوت شدن و موفق شدن باید فعالیتی را انجام داد که تا کنون انجام نداده‌ایم و در روند زندگی خود تغییر ایجاد کنیم تا از یک آدم معمولی به آدم متفاوت تبدیل شویم.
گاهی برنامه‌ای از تغییر در ذهن‌مان ایجاد می‌شود که باعث رشد ما است اما چون حس می‌کنیم از ناحیه امن‌مان خارج می‌شویم آن تغییر را فقط در ذهن‌مان نگه می‌داریم؛ فقط به‌عنوان یک فکر و ایده و بر اساس عادت‌هایی که داریم پیش می‌رویم. شاید برخی از عادت‌هایمان به احتمال کمی به پیشرفت ما کمک کنند اما صعود و موفقیت با تغییر ایجاد می‌شود. اگر به دنبال مرحله بالاتری از موفقیت هستیم، با روال همیشگی به آن دست نمی‌یابیم.

 

اگر نتوانید تغییر کنید، نمی‌توانید رشد کنید

جمله ای از دیوید ویکاست که می‌گوید:
اگر نتوانید تغییر کنید، نمی‌توانید رشد کنید. اگر نمی‌توانید رشد کنید، نمی‌توانید بهترین باشید. اگر نتوانید بهترین باشید، نمی‌توانید شاد باشید و اگر نتوانید شاد باشید، دیگر چه چیزی مهم است؟
دنیایی که مدام تغییر می‌کند انسانی موفق می‌شود که در این مسیر تغییر با زمان همراه باشد و با توجه به استعداد و حرفه خودش تغییراتی در سبک زندگی‌اش ایجاد کند برای پیشرفت کردن و موفقیت.
اگر تغییر را شرط متحول کننده زندگی‌تان بدانید و از نگرش منفی دوری کنید یا به عبارتی دیگر به پیشواز تغییر بروید، به خواست خودتان‌، به رشد می‌رسید، بهترین می‌شوید و شاد خواهید بود.

فهرست مطالب

آخرین محتواهای منتشر شده در مهر مثبت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *