با مدیریت نگرانی‌هات، آرامش بیشتری رو در زندگی تجربه کن

 

کارگاه غیرحضوری سوار بر نگرانی ها برای مدیریت استرس اضطراب و نگرانی با تمرینات کاربردی و مبتنی بر آموزشهای خودشناسی و مهارتهای ارتباطی موثر

 

سوار بر نگرانی‌ها چیه..؟!

سوار بر نگرانی‌ها یه کارگاه آموزشی غیر حضوریه که متناسب با شرایط پر استرس و پر چالش این روزهای ما برنامه‌ریزی و طراحی شده.

این کارگاه آموزشی پس از برگزاری 8 دوره و حدود 200 دانشجو، در حالی به دوره نهم می‌رسه که قراره به‌روز رسانی هم بشه و نکات جدیدی رو اضافه بر نکات 8 دوره قبلی، به دوره نهم اضافه می‌کنیم.

کارگاه آموزشی سوار بر نگرانی‌ها، با نقدها و نظرات مثبتی که از شرکت کنندگان دوره‌های قبل دریافت کرده، به بهترین کارگاه آموزشی مهر مثبت تبدیل شده؛ چون زندگی خیلی‌ها رو تغییر داده

آشنایی با مدرس و مربی کارگاه آموزشی سوار بر نگرانی‌ها

سیدمحمدهادی حکیم:

موسس مجموعه و وب سایت آموزشی مهر مثبت

نگارش 3 جلد کتاب منتشر شده به‌صورت فیزیکی و 2 جلد کتاب الکترونیکی از جمله کتاب‌های رسالت زندگیت رو بساز و از فردا تا هیچ وقت

روان‌شناس بالینی و مدرس مهارت‌های ارتقای زندگی و رشد شخصیت

مربی توانمندسازی خانم‌ها و آقایان با خودشناسی، رشد مهارت‌ها و عملگرایی

مدرس و مربی بیش از 400 دانشجو در دوره‌های مختلف آموزشی در زمینه مهارت‌های زندگی در سال 1400

دارای گواهی مربی گری مهارت‌های زندگی از موسسه روان‌شناسی و علوم‌تربیتی دانشگاه تهران

دارای گواهی سخنرانی، تدریس و تولید محتوا از آکادمی بین‌المللی MPT اتریش

 

مدیریت نگرانی‌ها به سبک خاص مهر مثبت

توی این کارگاه آموزشی که به سبک خاص مهر مثبت برگزار میشه و کاملا غیر حضوری هست تا در زمان شما صرفه‌جویی بشه، هر روز با هم نکات مهم و پایه‌ای برای مدیریت نگرانی‌ها، استرس‌ها و حتی کنترل اضطراب و خروج از سبک زندگی افسرده رو یاد می‌گیریم؛ نگرانی‌ها و استرس‌های زندگی‌مون رو بررسی می‌کنیم، چالش‌های گذشته و آینده رو تحلیل و درک می‌کنیم، تمرین‌ها و اقدام‌های عملی برای تغییر به سبک زندگی شاداب و بدون نگرانی رو انجام خواهیم داد تا پس از 14 روز، تغییر رو در زندگی ببینیم.

توی این کارگاه آموزشی، از روز سوم تا پنجم، تغییرات رو به‌ طور کاملا محسوس در شخصیت و زندگی‌تون درک و لمس می‌کنید.

 

خلاصه سر فصل‌های کارگاه سوار بر نگرانی‌ها

به چی میگیم نگرانی؟ به چی نمیگیم؟ استرس، اضطراب، افسردگی دو نوع نگرانی که ما داریم وقتی نگرانی، سلامتت در خطره
روی کدوم جنبه‌های زندگیت تاثیر گذاشته؟ مهارت‌هایی تأثیر گذار روی مدیریت نگرانی‌ها شناسایی نگرانی‌هامون شناخت و آگاهی
تحلیل و بررسی، تفکیک و انتخاب عملگرایی ما و نگرانی‌های دیگران کارگردان زندگی خودت باش
پیدا کردن الگوها احساس‌ها و نگرانی‌ها کوچینگ (مربی‌گری) هوشمندانه خود تدوام زندگی موفق و رضایت‌مندانه

 

اگر توی کارگاه سوار بر نگرانی‌ها شرکت نکنم چی رو از دست میدم؟

شاید چون تا به حال چنین آموزشی رو دنبال نکردی یا توی دوره‌های روان‌شناسی دیگه نتیجه نگرفتی یا حتی تجربه حال خوب پایدار رو بعد از یه مشاوره یا آموزش نداشتی، فکر کنی با شرکت نکردن توی کارگاه آموزشی سوار بر نگرانی‌ها چیزی رو از دست نمیدی!

شاید با خودت فکر کنی مگه خودم یا کسانی که توی کارگاه‌های روان‌شناسی شرکت کردن چقدر نتیجه گرفتن که بتونم امیدوار به نتیجه گرفتن از این کارگاه باشم اما باید بدونی که…

کارگاه آموزشی سوار بر نگرانی‌ها به سبک متفاوتی برگزار میشه. تفاوتش هم اینه که معمولا دنبال کردن محتواهایی با این مضامین رو یا توی یه سمینار آموزشی که فشرده بوده تجربه کردی و یا توی یه کارگاه آموزشی که کلاس‌هاش در بهترین حالت به صورت هفتگی برگزار میشه درحالی که کارگاه آموزشی سوار بر نگرانی‌ها به صورت روزانه و البته با رعایت حال و احوال شما، بسیار کوتاه، هدفمند و کاربردی، تمرین محور و با نتایج پایدار برگزار میشه و قطعا یکی از بهترین تجربه‌های آموزشی و یادگیری شما رو رقم می‌زنه.

 

مشخصات و روش برگزاری کارگاه آموزشی سوار بر نگرانی‌ها

در این دوره که به‌ صورت روزانه برگزار میشه، هر روز یک فایل آموزشی 10 تا 20 دقیقه‌ای در سایت براتون نمایش داده میشه که در اون یه سری توضیحات مربوط به درس روز گفته شده و مطابق هر درس، یه تمرین و اقدام هدفمند از شما خواسته میشه که نهایتا 30 دقیقه وقت شما رو می‌گیره.

شما به طور روزانه بعد از انجام تمرین و ارسالش برای مربی، از پشتیبانی و بررسی تمرین‌ها توسط مربی و سوال و جواب‌های مرتبط با نگرانی‌ها و چالش‌های زندگی به صورت کوچینگ رایگان بهره‌مند میشید.

نحوه برگزاری کارگاه آموزشی سوار بر نگرانی‌ها آفلاین و غیرحضوری
تعداد جلسات کارگاه آموزشی سوار بر نگرانی‌ها 14 جلسه (روزانه به مدت دو هفته)
مدرس و مربی کارگاه آموزشی سوار بر نگرانی‌ها سیدمحمدهادی حکیم
تاریخ شروع کارگاه آموزشی سوار بر نگرانی‌ها 1 فروردین 1402
مخاطبین کارگاه آموزشی سوار بر نگرانی‌ها تمام کسانی که سواد خواندن و نوشتن دارن و نگرانی‌ها و استرس‌های زندگی براشون مسائل ذهنی و روانی ایجاد کرده
مبلغ سرمایه‌گذاری کارگاه آموزشی سوار بر نگرانی‌ها 1.690.000 تومان معادل یه کت یا کاپشن با کیفیت متوسط
پشتیبانی کارگاه آموزشی سوار بر نگرانی‌ها به‌صورت اختصاصی و روزانه

.

توی این دوره ثبت نام نکنید اگر..

توصیه می‌کنیم به هیچ وجه برای شرکت توی این کارگاه اقدام نکنید مگر اینکه واجد شرایط زیر باشید:

جدی بودن در مسیر رشد: اگر در این مسیر جدی نبوده (حاضر به انجام تمرینات و تلاش برای بهبود شخصیت، زندگی و روابط خود نیستید) و برای رشد خودتون وقت نمی‌ذارید یا هزینه نمی‌کنید به هیچ وجه در این دوره ثبت نام نکنید.

متعهد بودن نسبت به رشد خودتان: اگر نسبت به رشد و پیشرفت خودتون متعهد نیستید در این دوره شرکت نکنید.

پیگیری روزانه آموزش‌ها: هر روز یک آموزش جدید به صورت اختصاصی در اختیارتون قرار می‌گیره و اگر نمی‌توانید روزانه ۶۰ تا 70 دقیقه برای آموزش‌ها و تمرین‌ها زمان بذارید، این دوره برای شما سودمند نخواهد بود.

انجام تمرین‌ها: هر روز معمولاً یک تمرین و اقدام دارید. اگر در این دوره شرکت می‌کنید، برای گرفتن نتیجه مطلوب، لازمه تا تمرین‌ها رو انجام بدید. (سختی تمرین‌ها با توجه به ضرایب هوشی مختلف در نظر گرفته شده است و اگر می‌تونید این متن را بخونید، حتما توانایی انجام تمرین‌های دوره رو دارید).

 

خلاصه توضیحات کارگاه آموزشی سوار بر نگرانی‌ها

کارگاه سوار بر نگرانی‌ها شامل 14جلسه آموزش مستمر و کاربردیه که شما را به یک انسان رهاتر، با آرامش و مدیریت بیشتر بر زندگی و روابط و کسب و کارتون تبدیل می‌کنه تا بتونید شخصیت موفق‌تری از خودتون بسازید و چالش‌های زندگی‌تون رو با تسلط و مهارت بیشتری پشت سر بذارید و به دست آوردهای ارزشمندی در زندگی برسید.

 

نگران چی هستی؟

قطعا اگر دوست دارید زندگی بهتری رو تجربه کنید این کارگاه می‌تونه 80 درصد شما رو پیش بندازه چون بهتون آموزش میده چطور 80درصد از مسائلی که جلوی پیشرفت شما رو گرفتن مدیریت کنید! اگرچه آموزش‌ها قرار نیست معجزه کنن و تنها با اقدام و تمرین شما، تأثیرگذار و اثربخش خواهند بود.

پس لازم نیست نگران چیزی باشید. ما اینقدر از این کارگاه مطمئن هستیم که براش گارانتی بازگشت وجه قراردادیم. فقط کافیه اقدام کنید، 14 روز استمرار داشته باشید و نتیجش رو ببینید.

 

اینم گارانتی‌مون

با مدیریت نگرانی‌هات، آرامش بیشتری رو در زندگی تجربه کن