آکادمی آموزشی مِهر مُثبت

جدیدترین‌های آکادمی آموزشی‌

نظر برخی از شرکت کنندگان در کارگاه‌های آموزشی

زهرا محمد زاده از اصفهان
Read More
با شرکت در این دوره تونستم به این موضوع آگاه بشم که خیلی از مشکلات من فقط در حد یک نگرانی هستند و آموزش دیدم که چگونه با دیدی موشکافانه نگرانی‌هامو بهتر بشناسم و بتونم اون‌ها رو رفع کنم. خیلی از نگرانی‌های من چیزهای کوچیک و پوچی بودند که بخاطر ناآگاهی من در مواجهه با اون‌ها، تبدیل به یک نگرانی غول آسا شده بودند اما وقتی مرحله به مرحله آموزش‌ها رو دیدم، متوجه شدم که می‌تونم از پسشون بر بیام و مشکلاتمو برطرف کنم.
امین چالنگ از تهران
Read More
انقلاب، انقلاب، انقلاب درونی توی این دوره فهمیدم و یاد گرفتم که هشتاد الی نود درصد نگرانی‌هام اگر تبدیل به سوال هدفمند بشن، له میشن و دیگه جایی برای نگرانی نمی‌مونه و بعد از اینکه یاد گرفتم که باید برای نگرانی‌هام خط قرمز تعیین کنم، روزگارمو خیلی راحت‌تر می‌گذرونم و از این بابت خیلی بی‌نهایت سپاس‌گزارم. یک چیز دیگه هم که سوای بحث نگرانی به درد زندگی هم می‌خوره، مبحث ادراک بود. آرزوی بهترین‌هارو برای شما که به فکر رشد دیگران هستید دارم.
فاطمه دره زرشکی از یزد
Read More
سلام وقت بخیر من از دوره تا الان خیلی راضی بودم قبلا به خاطر یه سری نگرانی در مورد موضوعاتی که اصلا به من مربوط نبود خودم را اذیت می‌کردم و می‌خواستم مسائل آن‌ها رو حل کنم، به خاطر همین از هدف اصلی زندگیم و خوم دور شده بودم. با این دوره یاد گرفتم اولویت بندی کنم و رو هدفم تمرکز کنم و نسبت به نگرانی‌هام اثرات و راه حل‌هاش با ایجاد سوالات درست آگاهی بیشتری پیدا کنم و حل‌شون کنم. روش مغزم را بشناسم و نذارم روی من مسلط بشه، از زحمات شما سپاسگزارم.
حامد بخشی از خراسان
Read More
در کل بخاطر این تمرین‌هایی که توی این مدت انجام دادم، هم نگرانی‌هامو بهتر مدیریت می‌کنم، هم خشم خودمو تونستم بهتر کنترل کنم (در کل آدمی هستم زود عصبانی میشم و فشار خیلی زیادی هم بهم وارد میشه و وقتی عصبانی میشم چه مباحث خانوادگی، بحث کردن سیاسی یا هر چیزی) توی این مدت هرچه گذشت تونستم بهتر خشم خودمو رو هم کنترل کنم یا مثلا تو زمینه تمرین کردن یه چیزی مثل زبان که قبلا تو تمرین‌ها گفته بودم وقتی می‌خوام صحبت کنم فشار خیلی زیادی روم بود الان دیگه اینجوری نیستم (کلا درک متفاوتی نسبت به اتفاقات پیدا کردم). این دوره واقعا در عین سادگی بسیار کاربردیه بود سپاس‌گزارم.
فهمیه راشدی از قم
Read More
این دوره برای من خیلی خیلی مفید بود و هست چون الان با اینکه هنوز دوره کامل نشده اما علاوه بر اینکه اطلاعات و شناخت‌های مفیدی نسب به موضوعات مهم و نگرانی‌هام به ‌دست آوردم، تونستم نگرانی‌هام رو بشناسم، ریشه و دلیل‌شون رو کشف کنم و تا حدودی کنترل‌شون کنم و یا حتی دیگه برام مهم نباشن و به راحتی بزارمشون کنار! آشنایی با این دوره رو یک هدیه از جانب خدا می‌دونم و ازش سپاسگزارم و همچنین از استاد حکیم بزرگوار و همکاران‌شون خیلی سپاسگزارم و براشون آرزوی بهترین خیرها رو دارم.
زهرا کریمی از اصفهان
Read More
بابت دوره کاربردی‌تون واقعا ممنونم ... صدای شما رسا و پرانرژی هستش و واقعا نمی‌گذاره انرژی‌مون موقع گوش کردن بیفته ... از طرف دیگه من خودم دانشجوی روان‌شناسی هستم و تقریبا همه مطالب علمی رو که گفتین باهاش آشنا بودم و برام تقویت شدن. همون‌طور که می‌دونید داخل دانشگاه به جنبه کاربردی مبحث کمتر توجه میشه و بیشتر به جوانب تئوریک می‌پردازن اما این دوره خیلی عالی به جنبه کاربردی مباحث توجه کرده، البته جدای از یادگیری مباحث علمی و کاربردی، فقط به تنهایی اون خودآگاهی که فرد به دست میاره بسیار با ارزشه. باز هم ممنونم از وقت و انرژی که صرف می‌کنید، در یک کلام عالی هستین.
سعیده سادات امیری از قم
Read More
الان می‌تونم نگرانی‌هامو تشخیص بدم و مدیریت‌شون کنم. قبل از این حتی اگر نگرانیم برطرف میشد، باز هم نگران بودم و ذهنم رو آگاه نمی‌کردم که تموم شد دیگه آروم باش، ولی الان به محض شناخت یا رفع نگرانی، سریع از ذهنم خارجش می‌کنم. قبلا فکر می‌کردم چون آدم نگرانی هستم نمی‌تونم موفق باشم ولی الان همین نگرانی‌ها بهم انگیزه میده تا هدفمند زندگی کنم. کنترل نگرانی نسبتأ دستم اومده و خیلی لذت بخشه که حالا دیگه من هدایتش می‌کنم به سمتی که خودم می‌خوام. من یادگرفتم که باید کوچکترین انتخاب‌هام هوشمندانه باشه چون متغیرها وقتی کنارهم قرار می‌گیرن شرایط رو در آینده ایجاد می‌کنن.
اکرم ابراهیم زاده از خراسان
Read More
سلام چالش‌ها یکی از موانع رسیدن ما به موفقیت‌هاست. یکی از این چالش‌ها نگرانی‌هایی هستند که همه ما در زندگی‌هامون با اون روبه رو هستیم و حالا این نگرانی‌ها برهمه جوانب زندگی ما تأثیر می‌ذارن. متأسفانه من خودم شرایط حساس زندگیم را با همین نگرانی‌ها گذراندم بی آنکه اونو بشناسم و یا راه حلی برایش داشته باشم. با شرکت در این کلاس‌ها سطح آگاهی من نسبت به تمام مسائلی که گذشته، خوب یا بد بیشتر شده و در پیشبرد نگرانی‌ها به سمت و سوی هدفمندی و از نوع یک احساس سالم و تقویت روحیه انجام خواهد شد.
Previous
Next
فرزانه عارفی فرد از قوچان
Read More
با سلام و عرض ادب. ممنون از آموزش خوب‌تون و مثال‌های خوب‌تون برا قابل فهم شدن آموزش‌ها. مطلب ادراک واقعا جالبه، منو خیلی به چالش فکری کشوند و دیدم خیلی جاها الکی نگرام بودم. امیدوارم این حال خوبی که برای من ایجاد شده یه انرژی مثبت برا شما از جانب خداوند فرستاده بشه. تن‌تون سالم و دلتون شاد.
سمیه طاهرپوریانی از آبادان
Read More
فکر به نگرانی‌ها و تشخیص، نوشتن و دنبال راه حل گشتن برای آن‌ها بیشترین قسمت راه برطرف شدن‌شون هست. من کاملا اتفاقی از طریق دیدن استوری یه استاد با این دوره آشنا شدم اما قطعا یکی از کمک‌های خدا به من، این آشنایی بوده.
فاطمه امراللهی از کرمان
Read More
ممنون از این همه انرژی مثبت و زمان و هزینه‌ای که برای این دوره بسیار کابردی کردید که فکرکنم یکی از مهم ترین دغدغه‌های جامعه ماست.
سعیده سادات امیری از قم
Read More
کلاس شما برای من انقلاب درونی شد. غیر از توانمندی ذهنی و کنترل استرس و نگرانی، باعث شد تا هدفمند و با انگیزه زندگی کنم، احساس ارزشمند بودن داشته باشم و جدای از اون بهم جرأت داد تا نظراتمو بیان کنم. ضعف در نوشتن متنم کمتر شد و نسبت به قبل، قدرت فن بیانم بالا رفت. ازتون ممنونم.
فاطمه زهرا باقری از اصفهان
Read More
دوره سوار بر نگرانی‌ها خیلی خوب بود و اینکه خیلی از نگرانی‌هام کاسته شده و حتی به آرامشم افزوده شده، خیلی این دوره کمکم کرد که نگرانی‌های الکی که خیلی بخاطر اون نگرانی خودمو اذیت کرده بودم رو کنار بذارم، خیلی ممنون که کمکم کردید.
شکوفه شیرعلی از اصفهان
Read More
دوره سوار بر نگرانی‌ها باعث شد نگرانی‌هام نظم پیدا کنه، باعث شد با جزئیات و از روش درستی که شما در اختیارمون قرار می‌دید به نگرانی‌هام رسیدگی کنم. ممنون از زحمات‌تون.
خانم مرتضوی
Read More
سلام. توضیحات‌تون عالی بود. باعث شد شناخت خوبی از اهداف و بازبینی او‌ها داشته باشم و از دیدگاه جدیدی به اهداف نگاه کنم
حنانه حبیبی
Read More
سلام. ممنون از دوره عالی‌تون. اولین هدفم زن هدفمند بود و تأثیر گذاریش در حال خوبم پایدار هست. از این هدف خودم هم خانوادم به آرامش و عزت نفس رسیدن
دانشجوی کارگاه زندگی هدفمند
Read More
ممنون از دوره خوبی که برگزار کردید. واقعا به خیلی چیزها آگاه شدیم. ممنون از اینکه دلسوزانه با تک به تک دانشجوها و شرکت کنندگان تعامل دارید و برامون وقت می‌ذارید. ممنون از دوره خوب‌تون
زهرا جان محمدی
Read More
واقعا عالیه راهکارتون چون باعث شد به شکست‌هام فکر کنم و ضعف‌هام رو پیدا کنم و درست‌شون کنم. ممنونم از شما بابت دوره بی‌نظیرتون. موفق باشید همیشه
دانشجوی کارگاه زندگی هدفمند
Read More
سوالاتی که توی این دوره طراحی شده جدا از اهداف، به خودشناسی هم خیلی کمک می‌کنه. ممنون از شما بابت دوره عالی‌تون
Previous
Next

نظر شرکت کنندگان 6 ماه پس از شرکت در کارگاه

خانم عارفی فرد
Read More
با سلام ممنون از شما. من توی دوره شما شرکت کردم و بعد از اون دوره تازه متوجه شدم که چه چیزهای الکی رو در اولویت قرار می‌دادم و نگرانش بودم که اصلا نگرانی نبودند. یاد گرفتم چجوری نگرانی‌ها رو کنترل کنم، مدیریت کنم و همون نگرانی‌ها رو تبدیل به فرصت کنم. ممنون از آموزش‌های عالی شما.
خانم امیری
Read More
سلام علیکم. سعی کردم مثبت اندیش بودن رو تمرین کنم، مسئولیت کارهام رو به عهده بگیرم، نگرانی‌ها رو مدیریت کنم تا برنامه‌ریزی شده حل‌شون کنم و سعی کردم توی مواردی مستقل باشم و در کل مشکلات رو خیلی جدی نگیرم. ممنونم از فرصتی که اختصاص دادین.
خانم اباذری
Read More
یکی از چیزهایی که خیلی روی من تأثیر گذاشت و خیلی منو تغییر داد این بود که مسئولیت صد در صد انتخاب‌های من با خود من هست و اگر نتیجه انتخابم اشتباه بود حق ندارم دیگران رو مقصر بدونم و همین نکته ساده واقعا منو تغییر داد و خیلی حس بهتری دارم به علاوه این دوره روی بهتر شدن تصمیم‌هام هم تأثیر مثبتی داشت.
خانم راشدی
Read More
دوره سوار بر نگرانی‌ها برای من بسیار دوره مفید و عالی و بوده و خیلی استفاده بردم از جمله اینکه تونستم خیلی از نگرانی‌ها رو با توجه به اهمیت‌شون در زندگیم شناسایی و کنترل کنم. از شما و مجموعه مهر مثبت هم بابت زحمات و دوره عالی که برگزار کردید بسیار متشکرم.
خانم امراللهی
Read More
دوره آموزشی شما به شخصه برای من خیلی خوب بود و میشه گفت هست، برای اینکه تأثیرش رو هنوز دارم می‌بینم تو زندگیم. وقتی الان خودم رو با قبل مقایسه می‌کنم، خیلی با عزت و اعتماد به نفس‌تر شدم، با مشکلات خیلی راحت‌تر کنار میام، انعطاف‌پذیر شدم، توی کار هم توی ارتباط‌هایی که دارم هم پیشرفت کرده.
شرکت کننده از اصفهان
Read More
نمی‌دونم ولی حس می‌کنم با دوره آموزشی شما کاملا از اون آدم گوشه‌گیر بودن آزاد شدم و روابط اجتماعیم خوب شده، صحبت کردن هم دیگه برام سخت نیستو البته این‌ها رو هم با تمرینات مستمر و عالی دوره به‌دست آوردم.
خانم دره زرشکی
Read More
سلام و عرض ادب خدمت استاد بزرگوار. من در دوره آموزشی سوار بر نگرانی‌ها شرکت کردم و برام سرنوشت‌ساز بود. یادگرفتم هر چیزی ارزش ناراحت شدن نداره و چگونه و از چه راهکاری می‌تونم خودم رو از این استرس و نگرانی‌ها نجات بدم. ممنونم از دوره آموزشی بی‌نظیرتون.
خانم سارمی
Read More
با سلام و عرض ادب. بنده این دوره رو شرکت کردم و الان که مدتی از دوره گذشته، خیلی حالم خوبه. در مورد عصبانیت و جوش زدن دیگه آدم سابق نیستم و در برخوردم اصلا قضاوت نمی‌کنم. در مورد آرزوها که دوست داشتم یه کاسبی راه بندازم، انجامش دادم و خداروشکر داره پیش میره.
Previous
Next